بازسازی خانه کرج | طراحی داخلی و نما | ایده سازان

جدیدترین مدل کاغذ دیواری: برای زیبا کردن دکور داخلی منازل خود کاغذ دیواری یکی از روش ها می باشد , میتوان گفت یکی از مهم ترین و پر طرفدارترین پوشش برای دیوار های منزل را کاغذ دیواری دانست . زیرا به دلیل این که راحت و سریع نصب می شود و همچنین الودگی و خراب کاری در پیش ندارند ,بنابریان برای کسانی که میخواهند تغییر و تحول در منازل خود ایجاد کنند بسیار مناسب می باشند .

جدیدترین مدل کاغذ دیواری | بازسازی خانه کرج | ایده سازان

همانطور میتوان از پوستر های دیواری برای پذیرایی خانه هایی به سبک مدرن استفاده نمود . برای دکوراسیون داخلی خانه هایی که سبک مدرن دارند باید از پوستر و کاغذ دیواری های طرح های مدرن استفاده نمود و سبک های دکور داخلی کلاسیک را کاغذ دیواری هایی به سبک کلاسیک نصب نمود .

بازسازی خانه کرج

همچنین می توان برای دیوار پشت تلوزیون و یا هر قسمتی از خانه بر طبق سلیقه ی مشتری از کاغذ دیواری های برجسته هم استفاده نمود که هم جذابیت بیشتری دارند و هم طبیعی و کمی برجسته می باشند .

جدیدترین مدل کاغذ دیواری | بازسازی خانه کرج | ایده سازان

موارد موثر در انتخاب کاغذ دیواری

برای انتخاب نمودن کاغذ دیواری برای منازل خود باید به نکاتی توجه داشته باشید , در ادامه مطلب به ان ها اشاره خواهیم داشت :

1 _زمان انتخاب کردن پوستر دیواری برای سالن پذیرایی باید با بقیه ی وسایل ان فضا هماهنگی داشته باشد .

2 _  انتخاب از دو نوع مدل متفاوت ولی در عین حال میتوانند در کنار یک دیگر ترکیبی زیبا شوند , میتواند انتخابی بسیار مناسب باشد .

3 _  در صورت داشتن دکوراسیونی به سبک کلاسیک با طرح اسلیمی بهتر است از کاغذ دیواری و پوستر های کلاسیک استفاده شود .

4 _  هماهنگی کاغذ دیواری فضا با کف پوش و هماهنگی طرح و تناژ رنگی این دو با هم میتواند بسیار تاثیر گذار باشد .

یکی دیگر از مسئله های مهم و بخش مهم در دکوراسیون داخلی سقف ان فضا می باشد , که میتواند برای دیوار های نشیمن و پذیرایی از کاغذ دیواری و پوستر و برای سقف ها هم از کاغذ دیواری استفاده نمود ,

استفاده از نور پردازی و گچ کاری میتواند جلوه ی سقف منازل را زیبا تر و جلوه ی بیشتری به ان جا دهد . برای سقف ها از کاغذ دیواری هایی با طرح های اسمانی استفاده می کنند

که در کنار زیبایی های ایجاد شده یک محیطی طبیعی را به وجود می اورد . یکی از عوامل مهم برای تاثیرگذاری در دوام و عمر کاغذ دیواری ها , استفاده نمودن از چسب های مناسب می باشد . چسب کاغذ دیواری ها مخصوص است .

تاثیر رنگ ها در انتخاب کاغذ دیواری

زمانی که کاغذ دیواری فضای خانه ی خود را انتخاب می کنید باید به رنگ هایش توجه داشته باشید , تا یک تناسب رنگی و هارمونی مناسبی بین محیط و کاغذ دیواری ایجاد کنید .

بازسازی ساختمان کرج

استفاده کردن از رنگ های گرم در محیط ایجاد فضایی پرانرژی و شادی میکند و رنگ های سرد به ارام بخش شدن فضای شما کمک میکند . هر رنگی ویژگی های خاص خود را دارد ,که بر اساس سلیقه ی شخصی افراد و محیط باید به ان ها توجه کنیم .

تک تک فضاهای داخلی یک خانه بعد از مدت زمانی و گذر زمان نیاز به تعمیر و بازسازی دارد و فضاهایی که قلب خانه هستند مانند نشیمن و اشپزخانه و پذیرایی .

که باید برای طراحی ان ها و انتخاب وسیله برای ان ها دقت داشت . برای بازسازی خانه ها علاوه بر وسایل و دکوراسیون داخلی فضاهای داخلی میتوان به تعویض درب پنجره های قدیمی و اهنی هم اقدام کرد .

در ب پنجره های دوجداره سبب مانع الودگی های صوتی و هوا می شوند و دوجداره هستند و در برابر شرایط محیط بیرونی بسیار مقاومت دارند , و در زیبایی ساختمان ها هم از داخل و هم نمای بیرونی ساختمان کمک میکنند .

برای تعیین نحوه قیمت گذاری کاغذ دیواری به عوامل زیادی بستگی دارد . یکی از مهم ترین ان ها متراژ و مساحت دیوار مورد نظر می باشد .

نکته دیگر این می باشد که کاغذ دیواری به صورت رولی قیمت گذاری می شوند براساس نوع مدل و جنس و سه بعدی بودن ان و یا معمولی بودن ان ها و سبک مدرن و یا کلاسیک بودن ان ها و مسائل دیگر است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *