طراحی روف گاردن | بازسازی آپارتمان در کرج | ایده سازان

طراحی روف گاردن ویلا: در شهر کرج متقاضی زیادی برای ساخت و داشتن روف گاردن در پشت بام خانه خود هستند . در کرج روف گاردن با قرار دادن آلاچیق در پشت بام می توانید فضای زیبایی در روف گاردن تان ایجاد کنید . ما سبک مدرن و کلاسیک در ساخت روف گاردن داریم . در سبک مدرن و به روز به خاطر کمبود طبیعت و فضای سبز داشتن روف گاردن امری دل پذیر و زیبا می باشد . روف گاردن علاوه بر جنبه ی زیبایی ، جنبه تفریحی هم دارا است و مهم تر از این ها در کاهش آلودگی هوا هم کمک شایانی می کند .

طراحی روف گاردن ویلا | بازسازی آپارتمان | مجموعه ایده سازان

روف گاردن در دمای ساختمان هم تاثیر گذار است ، و همین سبب جلوگیری از اتلاف انرژی نیز می شود . در آخر نکته مورد توجه این است با ایجاد روف گاردن ، مشتری و متقاضی برای خرید ساختمان و منزل تان بیشتر می شود و ارزش ان بالا تر می رود .

قیمت ساخت روف گاردن در کرج

در ساخت و راه اندازی روف گاردن ، جنس و متریال اولیه هر چه کیفیت مرغوب تر و بهتری داشته باشد به همان میزان هزینه روف گاردن ساخت هم بالا تر می رود . و اگر از کیفیت و اجناس ارزان تر خریداری و مصرف کنید ، در نتیجه روف گاردن تان خرج کم تری بر می دارد . دلیل دیگری که قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد ، دست مزد راه اندازی روف گاردن می باشد . بخواهیم این عوامل را در چند خط به تصویر بکشیم به صورت زیر می باشد :

ساخت و ساز ویلا کرج

  • قمیت خرید چمن مصنوعی در روف گاردن .
  • قیمت پوشش دهی روف گاردن به صورت طبیعی و گیاهان .
  • قیمت مبل و صندلی در روف گاردن .
  • قیمت کف پوش در روف گاردن .
  • دست مزد کار فرما و مجری برای ساخت روف گاردن .

برای اطلاعات و آگاهی بیشتر در این رابطه باید به سراغ متخصصان ماهر در کرج بروید .

طراحی روف گاردن ویلا | بازسازی آپارتمان | مجموعه ایده سازان

هزینه چمن مصنوعی روف گاردن

سخت ترین کار برای ساخت روف گاردن ایجاد فضای سبز در ان می باشد . در واقع در ساخت روف گاردن سی در صد آن را باید فضای سبز پوشش دهد . در سبک مدرن روف گاردن هزینه ای که صرف سر سبزی و ایجاد طبیعت در ان می شود ، هزینه های کاشت سبزه و چمن در کف پوش ها است ، و کاشت درخت ها و بوته ها و نگهداری و آب یاری از ان ها است .

هزینه ایجاد فضای سبز طبیعی در روف گاردن

پر پشتی و تعداد درختان و گیاهان از عامل ها موثر در قیمت روف گاردن می باشد . ایجاد فضای سبز زیاد و متراکم ، فضای جذاب و جلوه عالی روی ساختمان و حتی در روحیه شما تاثیر دارد . حال قیمت ایجاد فضای سبز به صورت طبیعی در روف گاردن به آرایش گیاهان و سر سبزی آن بستگی دارد . اگر بخواهید درختان گیاهان را ارایشی خاص و اشکال جالب در بیاورید قیمت بیشتر می شود چون به فردی ماهر در تزیینات گیاهی دارید . پس هر چه شکل و فرم خاصی دز نظر داشته باشید هزینه هم زیاد و گران تر برای تان تمام می شود .

قیمت کف پوش روف گاردن

این کار روش های مختلفی دارد . مورد استفاده ترین پر کاربرد ترین این روش ها ، به کار بردن کف پوشی از جنس پلاستیک با طرح چوب است ، این مدل خواهان زیادی دارد . قیمت کف پوش ها به جنس مصرفی بر می گردد ، و جنس کف سازی ، مساحت پوشش ، و …

برای محاسبه دقیق تر قیمت روف گاردن ، به لیست قیمت های کف پوش های روف گاردن احتیاج دارید .

هزینه مبلمان روف گاردن

ساخت هیچ روف گاردنی بدون مبل و نشیمن گاه امان پذیر نمی باشد . پس علاوه بر مبالغ قبل این را از قلم نیندازید . این مبلمان می تواند ، آلاچیق ، چتر و سایه بان ، کف سازی ها و … را شامل باشد . با سلیقه و نسبت به شکل و رنگ ساختمان باید انتخاب مبلمان و رنگ بندی آن خریداری شود . این مورد انتخاب رنگ بسیار در ظاهر روف گاردن تان تاثیر دارد پس دقت و سلیقه به خرج دهید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *