هزینه بازسازی ساختمان | ساخت ویلا در کرج | ایده سازان

هزینه بازسازی آپارتمان در کرج: بودجه ، از حایز اهمیت ترین پارامتر ها در بازسازی خانه می باشد . باز سازی اپارتمان از انجام کار های جزیی ، مثل عوض کردن شیرالات بهداشتی شروع می شود و تا خراب کردن و بازسازی جامع سازه ادامه دارد . بعضی وقت ها به خاطر طول عمر زیاد ساختمان ، به باز سازی کامل و جامع احتیاج می باشد . در همین حین می شود که برای عوض کردن کاربری ساختمان ، احتیاج به باز سازی برخی از محیط ها موجود باشند . هر طوری ابتدایی ترین موضوع که باید برای باز سازی منزل های قدیمی زیر نظر داشته باشیم ، بودجه برای بازسازی است .

هزینه بازسازی آپارتمان در کرج | ساخت ویلا | ایده سازان

بر حسب بودجه ای که در دست دارید ، باید باز سازی قسمت های متفاوت اپارتمان را اولویت بندی نمایید . به این روال می توانید از خدمات باز سازی خانه خود به بهترین شکل ممکن بهره ببرید . یکی از پارامتر های تاثیر گذار در هزینه باز سازی ، متراژ می باشد که به ان هم باید دقت کرد .

ساخت و ساز ویلا کرج

دیوار چینی

دیوار ها برای جدا سازی قسمت های پوناگون اپارتمان از هم دیگر کارایی دارند . اگر به سراغ بازسازی کامل اپارتمان می روید ، می توانید دیوار های باربر را تخریب کنید و دیوار های مستحکم را جای ان قرار بدهید . در غیر این صورت دیوار چینی برای باز سازی اپارتمان صرفا بر دیوار های غیر باربر ممکن می باشد . به دیوار هایی که برای جدا سازی قسمت های متفاوت ساختمان استفاده می شود ، تیغه می گویند . تیغه ها اغلب با قطر ده تا پانزده سانتی متر انجام صورت می گیرد .

هزینه بازسازی آپارتمان در کرج | ساخت ویلا | ایده سازان

تخریب و جا به جایی راه پله

در عمل کرد باز سازی خانه های قدیمی گاهی احتیاج است که جا راه پله تغییر کند .

برای نمونه قدیم اپارتمان بدون اسانسور بوده است و در این حین ساکنان تصمیم به راه اندازی اسانسور گرفته اند . به همین دلیل نیاز است که راه پله ، در اپارتمان ذره ای جا به جا شود تا محیط به اندازه برای تا محیط کافی برای انجام چاه اسانسور صورت گیرد . این را هم بگوییم جا به جایی راه پله به خاطر موارد دیگر امکان دارد صورت بگیرد . سپس امکان دارد برای عوض کردن دکوراسیون داخلی احتیاج به خراب کردن قسمتی از محیط ها مانند دیوار های اشپز خانه ، جای شومینه و محیط های دکوری داشته باشید .

پی ریزی ساختمان

هنگامی که بازسازی خانه  به طور جامع باشد ، پی ریزی از مورد فعالیت هایی می باشد که باید اجرا شود . خیلی از اپارتمان های قدیمی به دنبال رفع مشکلات هستند که سبب می شود استحکام سازه در مقابل سانحه های طبیعی مثل زلزله به طور زیادی کم می شود . به خاطر این دلیل در مساله بازسازی برای رفع عیب های احتمالی باید پی ریزی با مواد مرغوب و راه های امروزی انجام شود .

کاشی کاری کف و دیوار دست شویی و حمام

در بازسازی خانه های قدیمی اصولا سرویس بهداشتی و حمام بیش تر در دست بررسی قرار می گیرد . به این خاطر که کاشی ها در حمام و دست شویی همیشه مرطوب و نم دار می باشد ، و همین باعث می شود در طول مدت به مشکل بخورد . بنابر این احتیاج است بعد از مدتی کاشی ها و دیوار در دست شویی و حمام عوض شود . عوض کردن کاشی و سرامیک تحولات محسوسی در منزل و ساختمان به وجود می اورد .

راه اندازی یا عوض کردن روشویی و توالت ایرانی و فرنگی

شیرالات و روشویی های امروزی ، قشنگ و کاربری همه ساله وارد بازار می شوند . در مساله بازسازی ساختمان برای متحول کردن جزیی ، می توان به دنبال عوض کردن شیرالات و روشویی در دست شویی رفت . این اقدام سبب ایجاد محیطی بهتر در دست شویی می شود ، به علاوه در استفاده اب هم صرفه جویی می شود .

عایق بندی اپارتمان

از ایزوگام در پشت بام اپارتمان گرفته تا قیرگونی دست شویی و حمام به اسم عایق سازی مطرح شده است . عایق بندی دیوار ها در اپارتمان خیلی حایز اهمیت می باشد . ایزوگام در پشت بام اپارتمان در طول مدت ویژگی خود را از دست می دهند . بنابراین مقابل برف و باران نمیشه از اپارتمان حفاظت نمود .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *