بازسازی استخر ویلا | ساخت باغ در کردان | ایده سازان

بازسازی انواع ویلا: بازسازی استخر اصولا به طور مرحله ای صورت می گیرد . از طرفی که زهکشی و آب بندی استخر و صحت کاشی ها اثر مستقیمی بر عمل استخر دارد ، می بایست به طور منظم بازسازی شده تا با دقت ضرر های زیادی نشود . همین طور با راهنمایی بازسازی استخر قادر می باشید استخر های پیشین را نوسازی می کند و آن ها را به استخر های جدید و امروزی تبدیل بکند . اصولا دلیل احتیاج به بازسازی استخر تولید و ساز هایی که خبره نباشند استخر های پیشین و یا به وجود اوردن گوناگون و همین طور بی دقت به اصول های نیاز در مدت تولید استخر می باشد .

بازسازی انواع ویلا | مرمت خانه قدیمی کرج | ایده سازان

مدل های بازسازی استخر : جهت بازسازی استخر راه های گوناگونی موجود می باشد . از کوچک ترین صدمه ها تا جامع ترین آن ها روش های گوناگونی برای مان وجود دارد . ولی در یک قسمت بندی جامع بازسازی استخر را به دو قسمت تقسیم می کنند .

بازسازی تاسیسات استخر :

بازسازی انواع ویلا: بازسازی استخر در قسمت تاسیسات همان گونه که از اسم ان تعیین می شود به لوله کشی و تجهیز های موتورخانه استخر بستگی دارد . وقتی لوله های دارای پوسیدگی بشوند و کهنه شده اند ، سرانجام بازسازی تاسیسات استخر به آن ها داده می شود . سپس سرویس و بررسی کردن مرتب و مرحله ای موتورخانه و چک آن هم از اولویت های مراقبت استخر می باشد تا در هنگام دیدن مشکلات ، بازسازی استخر صورت می گیرد و از قیمت های زیاد در بعد ها ممانعت می کند .

در نتیجه اخر به بررسی خدمات مورد صورت گرفتن در بازسازی سازه ای استخر پرداخته می شود .

به دست اوردن و راه اندازی تجهیزات و تاسیسات در بازسازی استخر و جکوزی :

. راه اندازی لوله کشی استخر با لوله های یو پی وی سی و لوله سبز

. راه اندازی رینگ جکوزی با لوله های استیل و لوله سبز

. بازسازی استخر های فرسایش یافته و پیشین با لوازم و تجهیزات اصولی مطابق اصول فنی منطبق بر تکنولوژی امروزی

. تاسیس لوله کشی و راه اندازی رادیاتور شوفاژ در محیط سر بسته جهت بازسازی استخر و سونا برای مانع شدن از هدر رفتن انرژی برقی و گازی

. برطرف کردن زنگ زدگی لوله های فلزی و انجام رنگ آمیزی لوله ها

. خدمات تعمیر و مراقبت از تجهیزات و موتورخانه در بازسازی استخر

. عوض کردن فیلترهای شنی پیشین با فلیتر امروزی فایبرگلاس با مرغوبیت زیاد تر

. انجام لوله کشی یو پی وی سی در بازسازی استخر و جکوزی

. عوض کردن شن سیلیس درون دستگاه تصفیه آب

. راه اندازی شیر برقی برای مدار مبدل آبگرم کن استخر و جکوزی

. درست کردن پمپ و عوض کردن دیگ و تنظیمات مشعل در بازسازی استخر

ساخت و ساز ویلا در کرج 

راه های بازسازی استخر :

در قسمت پیش روش های گوناگون بازسازی استخر در دو قسمت بندی جامع مطرح کردیم . الان به مرحله های بازسازی استخر و چینش این مرحله ها می پردازیم .

بازسازی خانه در کرج

1 – در مرحله ابتدایی بازسازی استخر ، باید از اصلی ترین عضو ها ، به معنای لوله ها و تاسیسات ، بازسازی استخر را شروع کنید . در هنگام دیدن هر طور عیب در این قسمت باید سرامیک و کاشی استخر به صورت تمام خراب بشود و سیمان کاری پایینی آن هم خراب بشود . در این قسمت دسترسی به لوله های پیشین و صدمه دیده ، امکان دارد .

بازسازی انواع ویلا | مرمت خانه قدیمی کرج | ایده سازان

2 – در قسمت دوم باید سیستم تصفیه و گرمایشی دوباره با لوله های یو پی وی سی و با راه های بروز ، امتحان بشود و زیر فشار می رود . بعد از آن روی بتنی دیواره و ته استخر به صورت جامع چک می شود ، تا همه ی حاشیه ها و یا مسطح نبودن روی آن ترمیم شود .

3 – در این قسمت از بازسازی استخر ، می بایست کاسه بتنی استخر با مصالح رزینی و پلیمری آب بندی بشود . پس از آب بندی تست صورت گرفته تا عیب های امروزی نمایان شود .

4 – در قسمت پایانی بازسازی استخر به سوی پوشش اخر می اییم . پوشش اخری در بازسازی استخر قادر می باشد رنگ های اپوکسی استخری و یا سرامیک کاری هست . جهت سرامیک کاری یا کاشی کاری استخر راه های گوناگونی موجود می باشد . رنگ های گوناگون کاشی ها ، طرح ها و سبک های گوناگون که قادر می باشید با کاشی استخری به وجود اورد و تماما این ها مطابق میل کارفرما انجام شود و بازسازی استخر را به پایان برساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *