مراحل بازسازی ساختمان ها | تعمیرات ساختمان | ایده سازان

نصب سقف کاذب در ویلا : ما در این مقاله از ایده سازان در تلاش هستیم شما را با مراحل نصب سقف کاذب در ویلا آشنا کنیم و عوامل تاثیر گذار در طراحی نمای خارجی باغ را شما کاربران عزیز معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

نصب سقف کاذب در ویلا | ساخت باغ | ایده سازان

نصب سقف کاذب در ویلا راهکاری بسیار مناسب برای محیط هایی است که نمای خوبی ندارند و بنا بر هر دلیلی مایل دارید آن را با بودجه کمی تغییر دهید. در زمان نصب سقف کاذب بهتر است به نکاتی توجه داشته باشید برای نمونه اگر قصد دارید برای تغییر نمای خود اقدام به همچین کاری کنید بهتر است که از رابیتس استفاده کنید و این در حالی است که اگر سقف کاذب را تمایل دارید برای تاسیسات به کار ببرید بهتر است از سقف کاذب upvc مشبک استفاده نمایید.

ساخت باغ در کرج

نحوه نصب سقف کاذب در ویلا

نصب سقف کاذب در ویلا | ساخت باغ | ایده سازان

بهتر است است چیدمان تایل ها را بر روی سقف مشخص کنید مشاوران ما در مجموعه ایده سازان نقشه کلی از چیدمان تایل را بر روی ورق برای شما ترسیم می کنند تا مطابق با طرح مورد نظر را پیاده سازی کنند.

در مرحله دوم به سراغ نصب نبشی ها خواهیم رفت و برای این کار بهتر است دور تا دور دیوار اصلی را نبشی نصب کنید و باید نصب آن ها مطابق با چیدمان تایل ها باشد.

مرجله سوم، نصب سازه های عمودی و آویزها، توحه داشته باشید که در زمان نصب این نوع سازه ها با سیم مفتول حتما به جنس تایل ها توجه داشته باشید و به شیوه نور پردازی و تعداد روشنایی ها دقت کنید.

و در مرحله آخر بهتر است که تایل ها را بر روی آویزها نصب نمایید که حتما باید به صورت دانه به دانه انجام شود.

بهتر است قبل از نصب تایل ها به نکات زیر توجه داشته باشید:

دمای نگهداری این نوع سازه ها باید مابین 12 الی 21 درجه سانتی گراد باشد.

جهت عایق بندی تایل ها از پشم شیشه استفاده نکنید.

دست های خود را قبل نصب کاملا تمیز کنید تا از هرگونه لک بر روی آن ها خود داری کنید.

به متراژ سقف و اندازه تایل ها توجه داشته باشید و در صورتی که ابعاد سقف ویلا مضربی از 60 نیست بهتر است تایل ها را برش بزنید.

طراحی نمای خارجی باغ

نمای خارجی باغ نشانگر ویژگی های بارز ساختمان است که می تواند در زیبا دیده شدن آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و بهتر است برای طراحی نمای ساختمان به نکات بسیاری توجه داشته باشید و تمام جوانب را بسنجید.

نمای خارجی باغ در واقع هویت ساحتمان شما را مشخص می کند و می تواند از آن در برابر عوامل محیطی محافظت کند بنابراین بهتر است در زمان طراحی نمای خارجی ساختمان استانداردهای لازم را رعایت نمایید که این امر کمک می کند میزان انرژی رفت کمتری را مصرف کنید.

در زمان طراحی نمای خارجی باغ بهتر است که به شرایط اقلیمی و آب و هوایی محیط خود توجه داشته باشید و متناسب با آن از مصالح متناسب با آن استفاده کنید.

بازسازی ساختمان کرج

عوامل تاثیر گذار در طراحی نمای خارجی باغ

  • مهارت و تخصص طراح

پروژه هایی که با نام طراحی نمای خارجی باغ شناخته شده اند در حوزه تخصص معمار و طراحان ساختمانی است و در بحث نمای ساختمان،منظور ساختمان های کلاسیک یا مدرن مطرح است هر چند طراحی نمای خارجی باغ امری کاملا سلیقه ای است و برای آن که بتوان طرح مورد نظر را بر روی ساختمان اجرا کرد بهتر است به مصالح مورد نیاز و نوع پروژه توجه شود.

  • مصالح به کار رفته در طراحی نمای خارجی باغ

از عوامل تاثیر گذار در طراحی نمای خارجی باغ می توان به میزان بودجه و تامین مصالح مورد نیاز اشاره کرد و قیمت این مصالح می تواند در کیفیت طراحی تاثیر بسیاری بگذارد.

بهتر است است در زمان انتخاب مصالح یک برنامه دقیق داشته باشید و مشخص نمایید که از چه مصالحی باید برای کدام بخش از ساختمان استفاده کرد برای نمونه کامپوزیت برای استفاده از نمای خارجی ساختمان های مسکونی با توجه به استانداردهای طراحی شهری و معماری توصیه نمی شود.

سخن پایانی

برای نصب سقف کاذب در ویلا و همچنین طراحی نمای خارجی در باغ بهتر است با مشاوران ما در مجموعه ایده سازان ارتباط برقرار نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *